Új néven, Ludovika-FCSM Csataként folytatjuk

Örömmel jelentjük be, hogy a 2020/21-es szezonban új alapokra helyezzük a Nemzeti Közszolgálati Egyetemmel meglévő, immár két éve tartó együttműködésünket, melynek klubunk eddig is rengeteget köszönhet.

Az elmúlt években végzett munka eredményeként klubunk jelentős marketing értékkel rendelkezik a kosárlabda világában. Ezt kihasználva partnerünk, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem a női profi ligában is felépíti a „Ludovika” brandet, így a korábbi megállapodásban szereplő „NKE” nevet módosítva, első osztályú csapatunk a továbbiakban Ludovika-FCSM Csata néven szerepel.

Együttműködésünk részeként a klub szakmailag továbbra is segíti és koordinálja az Egyetem hallgatóiból álló egyetemi MEFOB női kosárlabda csapat megszervezését.

 

 
 
 
 
 
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

NKE-FCSM Csata Basketball (@nke.fcsm.csatabasketball) által megosztott bejegyzés,

Leave a Reply